1 kwietnia 2022r. uczniowie klas II, III i IVab mieli możliwość uczestniczenia w edukacyjnych warsztatach kulinarnych w ramach „Programu dla szkół”.
Panie Ewelina Szeremeta-Łach i Monika Kloc opowiedziały o zaletach zdrowego odżywiania, diecie bogatej w owoce, warzywa i produkty mleczne. Wspólnie przygotowywane były potrawy, które następnie uczniowie degustowali. Uczniowie poznali także zagadnienia …

Read more WARSZTATY KULINARNE

Logo z napisem Złota Szkoła w niebieskim i złotym gradiencie oraz NBP Narodowy Bank Polski z pieczęcią NBP, na białym okręgu z niebieskim, zielonym i żółtym gradientem tła.

Po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskim programie Złote Szkoły NBP popularyzującym wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych. Ideą programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów. Program aktywizuje nauczycieli i uczniów do podejmowania zespołowych inicjatyw na rzecz swojej szkoły i najbliższego otoczenia przybliżających zagadnienia ekonomiczne w nowatorski i przystępny sposób. Zespoły …

Read more PODSUMOWANIE PROJEKTU – ZŁOTE SZKOŁY NBP.

Czy warto mieć internetowe konto bankowe lub usługę mobilną? A może wobec istniejących zagrożeń należy zrezygnować z bankowości elektronicznej? - na te oraz inne tematy próbowali odpowiedzieć uczestnicy szkolnej debaty.

Debata została przeprowadzona w dniu 18 marca 2022r., w ramach udziału w programie Złote Szkoły NBP.

Read more BEZPIECZNI W FINANSACH OSOBISTYCH – SZKOLNA DEBATA