20 maja w naszej szkole obchodziliśmy uroczyste Święto Szkoły. Patronem naszej placówki jest św. Jan Paweł II – wielki Polak, papież i autorytet dla wielu pokoleń. Tegoroczne obchody rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele.

Po niej odbyła się uroczysta akademia poświęconą życiu oraz nauczaniu Ojca Świętego. Podczas występu przypomniano najważniejsze …

Read more ŚWIĘTO SZKOŁY

4 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczniowie mieli okazję uczcić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. W części artystycznej uczniowie przypomnieli historię uchwalenia Konstytucji 3 Maja, przybliżając jej znaczenie oraz okoliczności powstania.

Po części …

Read more ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

„Śpiewam i recytuję dla Ciebie, Polsko” W naszej szkole odbyło się wyjątkowe i niezwykle poruszające wydarzenie – konkurs „Śpiewam i recytuję dla Ciebie, Polsko”. Była to prawdziwa uczta dla ducha i piękny hołd złożony naszej Ojczyźnie.

 Do rywalizacji stanęło aż 65 uczestników, którzy z ogromnym zaangażowaniem prezentowali utwory patriotyczne – …

Read more ŚPIEWAM I RECYTUJĘ DLA CIEBIE POLSKO – KONKURS