W dniu 25 marca 2026 roku w naszej szkole, w pracowni języka polskiego nr 104 odbył się Gminny Konkurs Mitologiczno-Ortograficzny „Uczę się i umiem” dla uczniów klas piątych objęty patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jawornik Polski Pana Łukasza Kawaliło.

    Za jego przygotowanie i przeprowadzenie odpowiadała pani Paulina Gwizdała. …

Read more GMINNY KONKURS MITOLOGICZNO-ORTOGRAFICZNY

W dniu 26.03.2026r. uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt uczestniczyć w VII sesji III kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego, która odbyła się w Rzeszowie. Wydarzenie zgromadziło młodych przedstawicieli z całego regionu, aktywnie zaangażowanych w życie społeczne i obywatelskie.
Podczas sesji omawiano istotne tematy dotyczące młodzieży, takie jak  programy wsparcia  dla młodych osób w …

Read more MŁODZIEŻOWY SEJMIK