W dniu 29 stycznia 2026 r. uczniowie klas IV i V naszej szkoły odwiedzili kino „Na Biegunach” w Jarosławiu, gdzie obejrzeli film „Psoty”.

🎬 Film opowiada historię trzynastoletniej Frani, która mimo pozornie poukładanego życia zmaga się z poczuciem pustki. Jej los zmienia spotkanie z bezdomnym psem …

Read more Wyjście do kina – ważna lekcja emocji i empatii