20 maja w naszej szkole obchodziliśmy uroczyste Święto Szkoły. Patronem naszej placówki jest św. Jan Paweł II – wielki Polak, papież i autorytet dla wielu pokoleń. Tegoroczne obchody rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele.
Po niej odbyła się uroczysta akademia poświęconą życiu oraz nauczaniu Ojca Świętego. Podczas występu przypomniano najważniejsze …


