3.09.2022 r odbyły się Zawody Gminne w lekkiej atletyce. dla uczniów klas IV-VIII. Ze Szkoły Podstawowej im, Jana Pawła II wzięło udział 27 zawodników . Braliśmy udział w biegach krótkich, długich i rzucie piłeczką palantową. Do zawodów na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się wszyscy uczniowie naszej szkoły.
26.09.2022 r. w Kańczudze …



