3.09.2022 r odbyły się Zawody Gminne w lekkiej atletyce. dla uczniów klas IV-VIII. Ze Szkoły Podstawowej im, Jana Pawła II wzięło udział 27 zawodników . Braliśmy udział w biegach krótkich, długich i rzucie piłeczką palantową. Do zawodów na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się wszyscy uczniowie naszej szkoły.

26.09.2022 r. w Kańczudze odbyły się Igrzyska Dzieci  w Lekkiej Atletyce  dla  dziewcząt i chłopców. Z naszej szkoły udział wzięło 10 dziewczynek i 5 chłopców. Z zawodów przywieźliśmy 5 medali.

I miejsce – bieg na 600m-Lena Kasznia

II miejsce -bieg na 60 m – Wiktoria Dzimira

III miejsce – bieg na 600m Amelia Szmulik

III miejsce – rzut piłeczką palantową Eliza Staszczak

III miejsce – rzut piłeczką palantową Miłosz Piotrowski

27.09.2022 W Kańczudze odbyły się Zawody dla klas starszych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w Lekkiej Atletyce. Drużyna z Jawornika Polskiego liczyła 5 uczniów z tej grupki 3 uczniów zajęło miejsca medalowe.

I  miejsce- bieg na300 m -Julia Jarosz

I miejsce- bieg na300 m-Gracjan Stanowski

II miejsce – bieg na 300 m – Sebastian  Sawa

28.09.2022 . 3 uczniów z naszej szkoły (Sebastian Sawa, Lena Kasznia, Wiktoria Dzimira, Miłosz Piotrowski )reprezentowało młodzież powiatu na zawodach lekkoatletycznych  rangi wojewódzkiej w Kolbuszowej. Znaleźliśmy się w grupie 500 uczniów  z całego województwa. Uczniowie naszej szkoły godnie i z zaangażowaniem reprezentowali naszą młodzież.

W drugim dniu Indywidualnych Mistrzostw SZS w Lekkiej Atletyce rozgrywanych w Kolbuszowej  przeprowadzono zawody w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Z naszej szkoły było  2 uczniów Julia Jarosz i Gracjan Stanowski  Niestety pogoda nie była już tak łaskawa jak dzień wcześniej. Przez całą imprezę padał deszcz, który nie odstraszył jednak prawie 500 młodych zawodniczek i zawodników rywalizujących o pierwsze w tym roku szkolnym tytuły mistrzów województwa.

Z tych zawodów nie przywieźliśmy medali, ale uczniowie naszej szkoły godnie i z zaangażowaniem reprezentowali naszą młodzież.