W środę 16 czerwca odbył się turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim. W turnieju rywalizowało 43 zawodników, grając na dystansie 5 rund, tempem po 10 minut. Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki oraz słodki poczęstunek.
Wyniki przedstawiają się następująco:
REGULAMIN
SZKOLNEGO TURNIEJU SZACHOWEGO O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W JAWORNIKU POLSKIM
§ 1 CEL
Głównym celem turnieju jest popularyzacja królewskiej gry w szachy, która rozwija i ćwiczy wyobraźnię przestrzenną, poprawia koordynację …


