
Znów wystartowaliśmy w zawodach z cyklu Igrzyska Dzieci tym razem w mini piłce koszykowej. W rywalizacji brali udział dziewczęta i chłopcy z rocznika 2010-2012. Nasi chłopcy niestety odpadli podczas rywalizacji gminnej. Dziewczęta tj. Koba Marlena, Dzimira Wiktoria, Kasznia Lena, Gósz …


