?

Znów wystartowaliśmy w zawodach z cyklu Igrzyska Dzieci tym razem w mini piłce koszykowej. W rywalizacji brali udział dziewczęta i chłopcy z rocznika 2010-2012. Nasi chłopcy niestety odpadli podczas rywalizacji gminnej. Dziewczęta tj. Koba Marlena, Dzimira Wiktoria, Kasznia Lena, Gósz Nikola, Koba Emilia, Pieniądz Agata, Pudełko Maja, Solarz Zofia, Żak Izabela, Żurawska Amelka, Szmulik Amelka, Wasilewska Maja, Waszczak Barbara pokonały nasze sąsiadki z Manasterza a potem 01.02.2023 r. w Zarzeczu powtórzyły swoje zwycięstwo wygrywając z uczennicami tej szkoły bardzo wysoko. Cieszymy się zwycięstwem, uwielbiamy rywalizację, ruch. Cieszymy się, że jesteśmy razem, że jesteśmy grupą, zespołem. Wygrana cieszy, włożona praca przynosi efekty. Szkoda tylko, że tak mało drużyn wystartowało w rywalizacji szkół na poziomie powiatowym. Fajnie byłoby wrócić do lat minionych gdy na zawody przyjeżdżało 9 drużyn z całego powiatu, a każde wywalczone miejsce na podium oznaczało pozostawienie za sobą kilku zespołów, dużo stresu, a przede wszystkim wysiłku. A to wszystko po to, aby godnie reprezentować swoją szkołę, gminę. Tak trzymać dziewczęta. Kolejne zawody z mini piłki koszykowej to 1/4 wojewódzkich – już w tym miesiącu.