Uroczystą akademią zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2025/2026. Uroczystości szkolne poprzedziła msza w kościele parafialnym, po której odbył się apel i spotkanie z wychowawcami w klasach. Obecnością swoją zaszczycił: Burmistrz Miasta Jawornik Polski p. Łukasz Kawaliło. Akademię rozpoczęto Hymnem Państwowym a następnie uczniowie klasy 5 przedstawili krótki program artystyczny, nad którą czuwali …


