Sukces naszej uczennicy w konkursie matematycznym!

            Z ogromną radością informujemy, że Lena Kasznia, uczennica klasy VII, zdobyła III miejsce w V Turnieju Wiedzy “Matematycznie Kreatywni”, zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie. Opiekunem była p. Justyna Pawełek. W konkursie uczestniczyło 17 uczniów z 9 szkół podstawowych. Rozgrywka była oparta na telewizyjnym teleturnieju 1 z 10. W półfinale była to bezpośrednia rywalizacja 10 uczestników, z których do ścisłego finału przechodziło 3 najlepszych. Konkurs został objęty honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.  Jesteśmy dumni z Leny i gratulujemy jej tego znakomitego wyniku. Jej sukces jest inspiracją dla całej społeczności szkolnej i dowodem na to, że determinacja oraz pasja do nauki przynoszą wspaniałe efekty. Konkurs dał uczennicy możliwość rywalizacji i wyróżnienia się na forum różnych szkół.

            Serdecznie gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej ciekawości świata matematyki!