Szanowni Państwo,

Już 18 września o godz. 10:00 rusza rejestracja na nowy, zimowy semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie, którego organizatorem jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Bezpłatne zajęcia (wykłady i warsztaty) przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat zamieszkałych na terenie woj. podkarpackiego.

Zapisy prowadzone są online, rozpoczną się 18 września o godzinie 10.00 i potrwają do 25 września (włącznie). 

Zwracamy się z prośbą o umieszczenie informacji o rekrutacji na Państwa stronach, a także o przekazanie jej do instytucji związanych z edukacją. W załączeniu przesyłam grafikę oraz szczegóły dotyczce rekrutacji w Rzeszowie.

Zajęcia DUT prowadzone są również w Zarszynie, Mielcu, Jaśle, Ustrzykach Dolnych oraz Dębicy.

Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/, na której dokładnie opisujemy sposób rejestracji oraz na nasz profil Facebook’a – https://www.facebook.com/DzieciecyUniwersytetTechniczny

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Zespół Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu “Dolina Lotnicza”

REKRUTACJA