22.02.2023r. dziewczęta z rocznika 2010-i młodsze zdobyły kolejne punkty w rywalizacji szkół podstawowych w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce koszykowej. Obecnie na 529 szkół podstawowych Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II zajmuje 88 miejsce. Kolejne punkty zdobyły dziewczęta  rozgrywając mecze w mini piłce koszykowej. Na hali sportowej w SP Jarosław nr 1 spotkały się młode mistrzynie powiatu Przemyśl miasto, mistrzynie powiatu przemyskiego, mistrzynie powiatu jarosławskiego, mistrzynie powiatu lubaczowskiego i mistrzynie powiatu  przeworskiego. Rozegrane zostały 3 mecze. Po bardzo zaciętych meczach, pokazując zarówno umiejętności jak i wielką sportową ambicję nasza reprezentacja wygrała ze  Szkołą Podstawową z Żurawicy, trzema punktami przegrała z Przemyślem i kilkoma punktami przegrała z Jarosławiem.
Dziękuję kibicom i rodzicom za doping, drużynie gratuluję  i życzę powodzenia w kolejnych zawodach tym razem w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce ręcznej, które odbędą się już niedługo.
W skład drużyny weszły: Kasznia Lena, Gósz Nikola, Koba Emilka, Solarz Zofia, Żak Izabela, Żak Karolina, Szmulik Amelka, Wasilewska Maja, Eliza Staszczak, Agatka Pieniądz, Dzimira Wiktoria, Maja Pudełko, Dziedzic Maja.