Kolejny raz wystartowałyśmy w zawodach z cyklu Powiatowe Igrzyska Dzieci. Tym razem dziewczęta z rocznika 2010-2012 wzięły udział w rozgrywkach z mini piłki ręcznej.??‍♀️ 07.02.2023 r. w Zarzeczu na pełno wymiarowej do piłki ręcznej hali sportowej rozegrałyśmy mecz z drużyną z Zarzecza, Sieniawy, Przeworska i Gaci. Pomimo tego, że po raz pierwszy grałyśmy w piłkę ręczną na tak dużej sali, po bardzo dobrej grze wygrałyśmy z każdą drużyną. Awansowałyśmy do rozgrywek na szczeblu rejonowym. Szkołę imienia Jana Pawła II reprezentowały :Koba Marlena Dzimira Wiktoria, Kasznia Lena, Gósz Nikola, Koba Emilia, Pudełko Maja, Solarz Zofia, Żak Izabela, Żak Karolina, Szmulik Amelka, Wasilewska Maja, Dziedzic Maja, Staszczak Eliza. Bramkarką była Agata Pieniądz, która wzorowo wykonała najtrudniejsze zadanie. Cieszymy się ze zwycięstw a przed nami już 22.02.2023 r. rozgrywki w Jarosławiu gdzie spotkają się drużyny z powiatu: Lubaczów, Przemyśl, Jarosław i my reprezentantki powiatu Przeworsk.??