,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…”Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.Trzeciego lutego odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas I-III przedstawiły program artystyczny, na który złożyły się wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat”, a następnie obdarowano dziadków upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Pani Dyrektor oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.