W poniedziałek (5 grudnia), w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu biblijnego – etap szkolny.

W tym roku konkurs opiera się na Ewangelii według świętego Mateusza i Listów Apostolskich. Temat konkursu: “Wierzę w Kościół Jezusa Chrystusa”.

W etapie szkolnym konkursu udział wzięło 16 uczniów.

Najlepsi okazali się:

1. Lena Kasznia zdobywając 45 na możliwych 55 punktów

2. Aleskandra Suberlak zdobywając 43 na możliwych 55 punktów

3. Milena Trzyna zdobywając 23 na możliwych 55 punktów.

Trzech najlepszych uczniów awansowało do etapu dekanalnego, który odbędzie się 6 marca w Kańczudze. Gratulujemy uczniom, którym udało się awansować. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy chętnie wzięli udział w etapie szkolnym konkursu biblijnego. W ten sposób pogłębili oni swoją wiarę, dali jej świadectwo oraz dali przykład pozostałym uczniom.