Młodzież ze Szkoły Podstawowej w Jaworniku Polskim wzięła udział w XXXVIII Biegach Przełajowych o memoriał Franciszka Sabana, które odbyły się 27.10.2022 w Zarzeczu. W klasyfikacji drużynowej szkół punktowało pierwszych dziesięciu zawodników w każdej kategorii, drużyna zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej. Udział w zawodach wzięli:  Jarosz Julia, Czapla Anna, Stanowski Gracjan, Szmulik Nikola, Jamrozik Wiktoria, Staszczak Julia, Kasznia Lena, Trybucki Adam, Gósz Nikola, Wasilewska Maja, Staszczak Eliza, Pieniądz Agata, Szmulik Amelia, Koba Marlena, Izabela Żak , Warchoł Szymon, Koba Emilia, Budnik Filip, Koba Michał.

Wszystkim gratulujemy!!!

W drużynie wyróżnili się:

  • Julia Jarosz I miejsce,
  • Lena Kasznia I miejsce,
  • Anna Czapla II  miejsce,
  • Gracjan Stanowski II miejsce,
  • Marlena Koba IV miejsce,
  • Amelia Szmulik V miejsce.