W piątek  7 października 2022r. w Zarzeczu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Pogoda dopisała, humory również zarówno uczniom jak i opiekunce,  a po biegach jeszcze bardziej. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny  dziewcząt i jedna drużyna chłopców, w następujących składach:

Kategoria wiekowa V – VI klasa

Dzimira Wiktoria, Kasznia Lena, Gósz Nikola, Pieniądz Agata, Staszczak Eliza, Szmulik Amelia, Żurawska Amelia

Kategoria wiekowa VII – VIII klasa – DZIEWCZETA

Czapla Anna, Dzik Aleksandra, Jamrozik Wiktoria,Jarosz Julia, Staszczak Julia, Szmulik Nikola.

Kategoria wiekowa VII-VIII-  CHŁOPCY

Adamek Fabian, Baran Kamil, Bukała Artur, Bukowski Christian, Sawa Sebastian, Stanowski Gracjan, Warchoł Antoni

Zawody polegały na przebiegnięciu określonego dystansu  w tym przypadku ok. 800m i przekazaniu pałeczki sztafetowej w strefie zmian kolejnemu zawodnikowi z drużyny, każdy zespół biegał w sześciu osobowym składzie. Nasze drużyny wykazały się dużą wytrzymałością fizyczną i ogromną wolą walki i jak corocznie odniosły sukces i wszystkie zajęły miejsca na najwyższym podium. Z zawodów wróciliśmy z 3 pucharami I JAK TU NIE BYĆ DUMNYM Z TAKICH OSIĄGNIĘĆ NASZEJ MŁODZIEZY. GRATULUJEMY!!!