Od 1grudnia do 15 grudnia 2021 roku został zorganizowany przez SKO Jawornik, szkolny konkurs pt.: “Najciekawsza ozdoba świąteczna”. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni przestrzennej oraz nawiązanie do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Wykonane prace pozwoliły kształtować kompetencje kluczowe w tym i matematyczną poprzez wykorzystanie modeli matematycznych do twórczego tworzenia ozdób świątecznych. Konkurs został rozstrzygnięty w kilku kategoriach: szopka, choinka, stroik oraz ozdoba. Za pieniądze zebrane z kiermaszu świątecznego, zostały zakupione nagrody rzeczowe oraz  przygotowane upominki przez SKO.  Zostały wyróżnione i nagrodzone 22 prace. Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii: Szopka

I miejsce – Nikola F. ( kl 4a)  i Amelia Ż. ( kl 4a)

II miejsce – Agata P. (kl 4a)  i Lena K.(kl 4a)

III miejsce – Wiktoria Dz. (kl 6) i Emilia T. ( kl 6)

Wyróżnienie: Zofia S. ( kl 4b) i Nikola G.(kl 4b) oraz Gabriela Z. (kl 8a)

Choinka

I miejsce – Zuzanna P.(kl 4b) i Maja W. (kl 4b)

II miejsce – Gabriela M. ( kl 8b)

III miejsce – Amelia S. ( kl 7a)

Wyróżnienie: Karolina P. ( kl 5)  i Tomasz P. (kl  1a)

Stroik

I miejsce –Nikola Inglot ( kl 3a)

Wyróżnienie: Sandra W. (kl 4a) i Sebastian W. (kl 4a)

Ozdoba

Wyróżnienia dla:Julii S. (kl 2a), Emili W. (kl 3a), Elizy S. ( kl 4a), Sandry K. ( kl 8a)

          Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy. Zwycięzcom gratulujemy oraz wszystkim życzymy dalszych sukcesów w podejmowanych działaniach kształtujących twórczy rozwój edukacyjny.