ULICZNA GRA Z EKONOMIKIEM ZSZ 2

W dniu 28.02.2023r. ośmiu uczniów z klas VIIIa oraz VIIIb wzięło udział w finale konkursu ekonomicznego „Uliczna Gra z Ekonomikiem ZSZ 2” w Rzeszowie. Poprzedziły go cztery spotkania online z przedstawicielami NBP, ZUS, Urzędu Miasta Rzeszów, Urzędu Skarbowego, GUS oraz Radia Rzeszów od października do grudnia 2022r. Podczas finału uczniowie zmierzyli się indywidualnie z testem zamkniętym oraz w zespołach z zadaniami praktycznymi, gdzie sprawdzana była ich wiedza z zagadnień ekonomicznych. Czekając na wyniki zespoły wzięły udział w pokazie z pierwszej pomocy. W finale udział wzięło 8 zespołów z różnych szkół podstawowych. Z naszej szkoły Zespół 4 w składzie: Antoni Warchoł, Wiktoria Jamrozik, Amelia Sereda, Jakub Trzyna zajął III miejsce a Zespół 3 w składzie: Aleksandra Suberlak, Nicole Grassi, Nikola Szmulik, Milena Trzyna uplasował się na V miejscu. Dodatkowo jako szkoła obydwa zespoły zajęły III miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!!

GMINNY KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

8 czerwca uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie wiedzy z języka angielskiego w Manasterzu.
W kategorii klas I-III “Jestem mistrzem angielskich słówek” uczniowie klasy III Izabela Żak oraz Tymon Jamrozik zajęli ex aequo II miejsce.
 
W kategorii klas VIII
I miejsce -Filip Piróg z klasy VIIIb
II miejsce Maciej Motowidło z klasy VIIIb
III miejsce Julia Żak z klasy VIIIa
Wszystkim gratulujemy!!!

OMNIBUS – konkurs interdyscyplinarny z języka angielskiego i matematyki. 

11 maja uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w XIII edycji interdyscyplinarnego konkursu Omnibus organizowanego w ZSZ Dynowie. Wyróżnienie z języka angielskiego otrzymali Julia Żak – 8a oraz Filip Piróg – 8b. Gratulujemy!