Mikołaj w naszej szkole!
5 grudnia w naszej szkole pojawił się wyjątkowy gość – sam Święty Mikołaj! Towarzyszyli mu uśmiechnięty Aniołek oraz nieco psotny Diabełek, którzy pomagali wprowadzać świąteczny nastrój. Mikołaj odwiedzał klasy i rozdawał uczniom słodkie upominki, wywołując wiele radości i szerokich uśmiechów.
To jednak nie …


