Z okazji Dnia Dziecka w poniedziałek odbył się Turniej Szachowy dla uczniów klas 4–8 w ramach programu KLUB 2025. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy, a mecze rozegrano systemem szwajcarskim – 5 rund po 10 minut na zawodnika. Emocji nie brakowało!
Szachy to nie tylko gra – to świetny trening logicznego …


