Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, pod hasłem: “Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”. Przez cały wrzesień trwały przygotowania, podczas których uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia w domu oraz na lekcjach matematyki. W dniu 1 października trwała akcja egzaminacyjna, z tabliczki mnożenia, która odbywała się na szkolnym korytarzu. Egzaminatorami byli uczniowie, którzy wcześniej zaliczyli testy kwalifikacyjne. Aby uzyskać certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia, należało w ciągu trzech minut odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania. Egzamin niezdany można było powtórzyć po 1 godzinie.

Akcja ŚDTM przebiegła w miłej atmosferze, uczniowie zaangażowali się w przygotowania i realizację poszczególnych zadań.

Gratulujemy Mistrzom, a przede wszystkim uczestnikom, egzaminatorom i asystentom dziękujemy!