Zespół szkół w Jaworniku Polskim
Jawornik Polski - Zespół Szkół

Aktualności

Ogłoszenie

11 marca 2020

Zgodnie z decyzją MEN od 12 do 25 marca 2020 r. szkoła nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W przypadku braku możliwości zapewnienia opieki nad dziećmi przez rodziców w dniach 12- 13 marca szkoła zapewni opiekę wychowawczą.

.

26 lutego 2020

 

Ostatnie pożegnanie

 

        Dnia 20 lutego 2020 r. o godz 14:00 w kościele p.w. św. Andrzeja Apostoła w Jaworniku Polskim pożegnaliśmy naszą wicedyrektor, wspaniałego nauczyciela historii,  śp. Bożenę Chohurę.  Ceremonię pogrzebową prowadził ks. proboszcz Stanisław Guzy w asyście  ks. Grzegorza Gładysza, ks. Stanisława Śliwy, ks. Marka Podolaka i ks. Misjonarza z Paragwaju.  Podczas  Mszy Świętej przy trumnie wartę honorową pełnili   harcerze VI  WDH. Na uroczystość oprócz rodziny i znajomych przybyła społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II oraz przedstawiciele Zespołu Szkół i Placówek w Manasterzu wraz ze sztandarami. Nie zabrakło także Wójta Gminy pana Stanisława Petyni i przedstawicieli samorządu oraz stowarzyszeń.                Uroczystość przebiegała w głębokim smutku.  Słowa pożegnania wygłosiła Pani dyrektor Romana Dubas  cytując słowa  ks. J Twardowskiego

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania
jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...
jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

    Nikt z nas nie przypuszczał, że spotkamy się z Tobą - Bożenko na ostatniej Radzie Pedagogicznej w takim miejscu.  Jeszcze pamiętamy  Cię w pracy, skupioną na sprawach dnia codziennego.
Teraz jesteśmy tu prawie wszyscy, by towarzyszyć Ci w ostatniej drodze, na którą wkroczyłaś po długiej i ciężkiej chorobie.
       Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czujemy.  Tak trudno uwierzyć, że Ciebie już nie ma, że nie zobaczymy Cię na szkolnym korytarzu wśród swoich wychowanków, że nie obdarzysz nas swoim łagodnym i spokojnym uśmiechem.
     Byłaś Bożenko wspaniałym nauczycielem historii, dyrektorem i wicedyrektorem, osobą skromną, pełną taktu i wewnętrznego ciepła.
Dziękujemy Ci za wszystko, za każdy gest przychylności, koleżeństwa, życzliwości. Nigdy nam nie odmawiałaś pomocy.
W piękny, szlachetny sposób byłaś sobą. Szanowałaś i ceniłaś innych. Wydobywałaś z innych to, co dobre. Angażowałaś się w problemy swoich wychowanków z matczyną troską, wspomagałaś rodziców, zabiegałaś o sprawy drobne i ważne. Potrafiłaś wesprzeć dobrym słowem, wysłuchać, być przy drugim człowieku w smutku i radości. Choroba i śmierć przyszła niespodziewanie, za wcześnie, przekreślając Twoje plany i marzenia.
Choć dziś Cię żegnamy  to jestem pełna wiary w to, że spotkamy się jeszcze w Domu Ojca.

 Spoczywaj w pokoju!!!

 

 

 

 

 

Program dla szkół - informacja dla rodziców

25 lutego 2020

.

18 lutego 2020

Zabawa choinkowa 2020

08 lutego 2020

 

W czwartek 6 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, w której uczestniczyli uczniowie od klasy 1 do VIII. Wszyscy bawili się przy dźwiękach najnowszych przebojów. Oprawa muzyczna została przygotowana przez uczniów klasy VII. Impreza przeplatana była zabawami, w której chętnie brali udział uczniowie. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po tych wyczerpujących tańcach klasy udały się do stołówki, gdzie przez rodziców przygotowany został poczęstunek. 

Zabawa choinkowa

04 lutego 2020

 

Już w czwartek 6.02.2020r.odbędzie się w naszej szkole zabawa choinkowa.
9:45 - 13:00 bawią się klasy I - III
16:00 - 20:00 klasy IV - VIII

W tym dniu istnieje także możliwość zrobienia zdjęć różnego typu np. legitymacyjne, ponieważ będzie w szkole fotograf.

 

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

29 stycznia 2020

 

Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywają się w Rzeszowie oraz w Filiach w Mielcu, Ustrzykach Dolnych, Dębicy oraz Stalowej Woli. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat.

Udział w zajęcia DUT jest bezpłatny.

Rejestracja odbywa się wyłącznie elektronicznie poprzez Konto DUT postępując wg. instrukcji poniżej >> REJESTRACJA W 4 KROKACH

 Rejestracja na semestr letni 2020, będzie możliwa od 12 lutego od godz. 10.00 do 19 lutego 2020 r. do godz. 23.59.59.

Przed rejestracją dziecka proszę zapoznać się z Regulaminem DUT, warunkami rejestracji (poniżej) oraz planem zajęć dla poszczególnych miast.

 

Więcej informacji na stronie

 

Ogłoszenie

29 stycznia 2020

 

W związku z korzystaniem z darmowych posiłków przez dzieci w szkole, GOPS Jawornik Polski zwraca się z prośbą o zgłaszanie się w terminie do 28 lutego 2020 r. w celu aktualizacji sytuacji materialnej- proszę dostarczyć aktualne zaświadczenia o dochodach (netto za styczeń 2020).

 

 

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Wykonanie: d4u.pl
Copyright by www.zsjawornik.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zespół Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim