Zespół szkół w Jaworniku Polskim
Jawornik Polski - Zespół Szkół

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

25 czerwca 2020

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy kochani uczniowie.

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok,  w którym trzeba było stawić czoła wyzwaniom związanym z kształceniem  na odległość przez 3 miesiące w okresie  czasowego ograniczenia  funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  i zwalczaniem  COVID-19.  

Piękna tradycja uroczystego   pożegnania  w tym roku nie jest możliwa,  ale cieszę się, że choć przez chwilę podczas odbioru świadectwa zobaczę Wasze roześmiane twarze. Gratuluję wszystkim uczniom wyników w nauce na miarę swoich możliwości, jestem z Was bardzo dumna.  

Słowa pożegnanie kieruje do uczniów klasy VIII.  Dzisiaj jest ostatni dzień, który spędzicie w tej szkole, szkole pełnej wspomnień, w której przeżyliście 8 lat swojego życia. Niestety ale po raz ostatni   jesteście w tej grupie, bowiem po wyjściu staniecie się absolwentami. Każdy z Was pójdzie w swoją stronę, po wakacjach zasiądzie w nowej ławce wybranej szkoły otoczony nieznanymi twarzami nauczycieli i kolegów.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas, budowanie relacji, zaangażowanie  w zdobywanie tajników wiedzy i nowych umiejętności.

Dziękuję nauczycielom za bardzo dobrą pracę, odpowiedzialne wykonywanie obowiązków oraz podejmowanie wielu inicjatyw, które stale podnoszą jakość pracy naszej szkoły.

Serdeczne podziękowania kieruję dla Rady Rodziców za wsparcie i pomoc  w wielu przedsięwzięciach realizowanych dla uczniów.

Dziękuje również Panu wójtowi gminy za wsparcie finansowe w realizacji zadań dydaktycznych i wychowawczych.

,, WAKACJI NADSZEDŁ CZAS"

Dyrektor szkoły

Romana Dubas

 

 

Program wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu”.

24 czerwca 2020

 

Samorząd Województwa Podkarpackiego realizuje Program wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu". W ramach Programu, finansowanego w całości z budżetu Województwa Podkarpackiego, przyznawane są uczniom podkarpackich szkół, stypendia za wybitne osiągnięcia artystyczne, stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe oraz nagrody pieniężne.

 

Program skierowany jest do:

- uczniów, którzy ukończyli VI klasę szkoły podstawowej, posiadających wybitne osiągnięcia edukacyjne oraz kształcących się w szkołach położonych na terenie województwa podkarpackiego,

- uczniów, którzy ukończyli VI klasę szkoły podstawowej, posiadających wybitne osiągnięcia artystyczne oraz kształcących się w szkołach położonych na terenie województwa podkarpackiego,

- szkół lub placówek, o których mowa w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2019 r. poz. 1148 z późn. zm.), z terenu województwa podkarpackiego, przy których działają zespoły artystyczne posiadające szczególne osiągnięcia artystyczne lub zespoły uczniów posiadające szczególne osiągnięcia naukowe.

 

Szczegóły dotyczące Programu zamieszczone są na stronie

http://edukacja.wrotapodkarpackie.pl

 

 

Stypendium

23 czerwca 2020

 

Od 23 do 25 czerwca 2020 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium naukowego Wójta Gminy Jawornik Polski. Wnioski można pobrać ze strony szkoły, odebrać w szkole lub w sekretariacie UG. Wypełniony wniosek należy składać w sekretariacie UG, gdzie znajduje się już zaświadczenie ze średnimi ocen. 

 

wniosek do pobrania

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2019 / 2020

22 czerwca 2020

 

Data: 26 czerwca 2020r.

Miejsce: sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim. 

Nie organizujemy uroczystego zakończenia roku szkolnego, tylko wychowawcy będą rozdawać świadectwa.

Wszystkich uczniów obowiązuje maseczka.  

Uczniowie klasy VIII przychodzą z własnym długopisem do podpisania odbioru świadectwa.

Odbiór świadectw odbędzie wg harmonogramu:

Godzina

Klasa

(8:00   pożegnanie absolwentów)

VIII

9:00

VII

9:30

VI a, b

10:00

V a, b

10:30

IV, III

11:00

II b, I

 

Klasa II a – godz. 11:00 – korytarz na parterze przed swoją salą

 

Uczniowie odbierający świadectwa na sali gimnastycznej wchodzą głównym wejściem do budynku szkoły (bez rodziców!), wychodzą zaś tylnym wyjściem przez salę gimnastyczną.

Transportu do i ze szkoły w tym dniu nie organizujemy.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

19 czerwca 2020

 

W dniach 16-18 czerwca 2020 r. uczniowie klasy ósmej w reżimie sanitarnym zmierzyli się we wtorek z testami z języka polskiego, w środę z matematyki i w czwartek z języka angielskiego. Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia Szkoły Podstawowej.

 

 

Szkoła Muzyczna I stopnia w Dynowie

09 czerwca 2020

Dzień Dziecka

01 czerwca 2020

 

 

Dzień Dziecka to święto szczególnie wyczekiwane przez wszystkie małe i większe dzieci. W tym roku nie możemy razem świętować, więc w tym wyjątkowym dniu życzymy Wam wszystkiego, czego pragniecie. By spełniło się wszystko, co dobre, dużo zdrowia i radości, niech Wam w sercu spokój na zawsze zagości!!!!!


1 2 3 4 5 6 >

Wykonanie: d4u.pl
Copyright by www.zsjawornik.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zespół Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim