Zespół szkół w Jaworniku Polskim
Jawornik Polski - Zespół Szkół

Aktualności

Jasełka

08 stycznia 2019

 

Cieszmy się i pod niebiosy 
wznośmy razem miłe głosy, 
Bo wesoła dziś nowina: 
Czysta Panna rodzi Syna!

Czwartek 21 grudnia 2018 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Na 5 lekcji  wszyscy uczniowie spotkali się na udekorowanej świątecznie sali gimnastycznej aby wysłuchać programu artystycznego  nawiązującego do tajemnicy Narodzenia. Uczniowie słowami i śpiewem kolęd wprowadzili wszystkich zebranych w atmosferę świąt, a pani dyrektor z opłatkiem w ręku przekazała życzenia świąteczne.                                   

Umiejętności artystyczne uczniowie  zaprezentowali ponownie na X Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w WDK w Manasterzu 6 stycznia 2019 r. 

 

 

Zimowy obóz narciarski

28 grudnia 2018

Placówka Terenowa KRUS w Przeworsku przekazuje informację dotyczącą Zimowego Obozu Narciarskiego organizowanego przez Akademię Karate Tradycyjnego w Rzeszowie, ul. Podwisłocze 24 lok. 75, 35-309 Rzeszów. Wypoczynek zimowy w formie turnusu dla dzieci i młodzieży urodzonych od 1 stycznia 2003, których co najmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS w dniach 09-19 luty 2019r. został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.
Bliższe informacje można uzyskać pod numerem tel 604 136 337. 

Życzenia świąteczne

21 grudnia 2018

Przerwa świąteczna

21 grudnia 2018

 

Informuję, iż przerwa świąteczna trwa od 24 grudnia 2018 r. do 31 grudnia 2018 r.

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynamy 2 stycznia 2019 r. (ŚRODA).

Uczymy się pierwszej pomocy

21 grudnia 2018

 

Trenerzy Fundacji ,,Tradycyjna Zagroda" realizowała zajęcia warsztatowe dla uczniów klas VI-VIII na temat  udzielania pierwszej pomocy osobom potrzebującym. Uczniowie mieli możliwość ćwiczenia masażu serca na fantomie i korzystania z defibrylatora AED oraz otrzymali materiały odblaskowe i ulotki profilaktyczne. 

 

 

Ku niepodległej

21 grudnia 2018

 

18  grudnia  grupa Artystyczna Rekonstrukto  zaprezentowała opowieść o tym jak bohaterowie walczyli o wolność, honor i  ojczyznę. Lekcję historii  upamiętniającą dążenia niepodległościowe wzbogaciły stroje szwoleżera, powstańca, kosyniera, oficera I brygady Legionów Polskich i kolekcja replik broni używanych przez powstańców i w czasie I wojny światowej. Podczas pokazu uczniowie byli wciągnięci do wspólnej zabawy, przebierali się w stroje żołnierza.

 

 

Mikołaj w szkole

06 grudnia 2018

 

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. W tym dniu do naszej szkoły zawsze przybywa Św. Mikołaj. W tym roku, pomimo braku śniegu także nie zawiódł dzieci. Z pomocą Mikołajek rozdawał najmłodszym prezenty a starszym uczniom słodkości. Wszyscy uczniowie brali także udział w szukaniu czekoladowych mikołajów schowanych na terenie szkoły. 

 

 

1 2 3 4 5 6 >

Wykonanie: d4u.pl
Copyright by www.zsjawornik.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zespół Szkół nr 1 w Jaworniku Polskim